Kutu Harf Fiyatları İstanbul

Kutu Harf Fiyatları İstanbul

Kutu harf tabela nedir iki ya da üç boyuttan meydana gelebilen, farklı malzemelerden imal edilen reklam türüdür. Her ne kadar bazı durumlarda küçük boyutta yapılabilse de genellikle elegant tasarımlar tercih edilir. Böylece göze çarpması amaçlanır.

Bu tür harfler hem ışıklı hem de ışıksız şekilde tercih edilir. Bugün özellikle şirketler ve eğlence mekanları, barlar, cafeler bu tarz seçenekleri tercih eder. Uzun vadeli olacak şekilde üretildiği için uzun süreli çözümler sağlar.

Kullanım alanları farklılaştığı için kutu harflerin görünüşleri de farklılık gösterebilir. Dolayısıyla işletmenize ya da firmanıza en uygun kutu harf tabela elde etmek istiyorsanız profesyoneller ile çalışılması gerekir.

Dinamik bir yapıya ve çağdaş bir görüşe sahip olan Universal Reklam, hayal gücü yüksek ekipleriyle istediğiniz sonuçları uygun fiyatlarla almanıza yardımcı olur.

Kutu Harfler Nasıl Üretilir?

Kutu harf tabela üretilirken son teknolojilerden yararlanılır. Böylece kısa sürede istenen sonuçlar elde edilebilir. Bunun için özel malzemeler lazerden yardım alınarak kesilir. Böylece el işçiliğine de uygun bir hale getirilir.

Her bir harf, müşterilerin isteğine göre özel üretilir. Dolayısıyla kişilerin istediği ebatta ve boyutta sonuçlar alınabilir. Kutu harf görünüş itibariyle oluşturulduktan sonra kullanıma da hazırdır. Yapısı gereği dayanıklı olup gerek işletmelerin içinde gerekse dışında tercih edilebilir.

Eğer firmanızın reklamını yapmak istiyorsanız veya ortamda dekoratif değişiklikler yapmak istiyorsanız, kutu harf tabela size aradığınız seçenekleri sunar.

Kutu Harf Tabela Dayanıklı Mı?

Kutu harf modelleri her işletmeye göre farklılık gösterir. Zira temel standart müşterilerin arzusuna göre değişir. Ancak genel anlamda en çok sorulan bu ürünlerin ne kadar dayanıklı olduğudur. Bu hem mekan içi kullanımda hem de dışarıda geçerlidir.

Bu anlamda kutu harfler 304 kalite paslanmaz malzemelerden elde edilir. Dolayısıyla oldukça dayanıklıdır. Yapısı gereği her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Böylece aradan yıllar geçse bile ilk günkü parlaklığını koruyabilir.

İşletmelerinizin iç ortamlarında da sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bunun yanı sıra profesyonel bir firmayla çalışması, alacağınız sonuçları daha iyi hale getirir.

Kutu Harflerde Işıklandırma Kullanılabilir Mi?

Kutu harf tabelalar özellikle dikkat çekmesi için kullanılır. Harfler imalat ardından hemen kullanıma hazırdır. Günümüzde birçok işletme de bu şekilde, yani ışıksız olarak kullanılır. Ancak kutu harf tabela bunun dışında da kullanım alanlarına sahiptir.

Bu bakımdan istendiği durumda ışıklandırma da yapılabilir. Harf ana hatlarıyla tamamlandıktan sonra iç bölümü LED ışık yardımıyla aydınlatılır. Eğer markanızı ön plana çıkarmak istiyorsanız, LED ile kutu harfleri birleştirmek size istediğiniz çözümleri sunar.

Bunun yanı sıra iç ortamlarda dekorasyonu arttırmak istiyorsanız, kutu harf tabelalar burada da uygun çözümler sunar.

Kutu Harfler Neden Tercih Edilir?

Hazır kutu harf günümüzde birçok yerde kullanılır. Bunun temel sebebi çağdaş mimari yapıya büyük bir uyum göstermesidir.

Günümüzde insanların ilgisini bir alana çekmek istiyorsanız, aksesuarlar büyük bir yer kaplar. Tabelalar bu açıdan büyük bir kullanışlılık sahibidir. Doğru yerde doğru bir tasarımın kullanılması, birkaç saniye içinde insanların dikkatini toplayabilir.

Tabelalar oldukça geniş olup pirinç kutu harf seçenekleri de bunlar arasındadır. Bunlar sıklıkla büyük tasarımlar şeklinde yapıldığı için firmanızın adını daha iyi duyurmanızı sağlar. Bunun yanı sıra eğlence mekanlarda iç ortamları renklendirmek, farklı bir görünüm oluşturmak için de birebirdir.

Kutu harfler her ne kadar değişkenlik gösterse hem sade bir yapı isteyen firmalara hem de göz alıcı seçenekler arayan işletmelere hitap eder.

Kutu Harfler Dekoratif Olarak Nasıldır?

Kutu harf tabela firmalara markalarını gösterme imkanı sunduğu kadar işletmelere de yeni olanaklar tanır. Eğer işletmenizin daha canlı görünmesini istiyorsanız, hedef kitlenize uygun tasarımlar, dekoratif değişiklikler yapmanız gerekir.

Bu kapsamda yapılan küçük bir değişiklik bile müşterilerinizin gözünde olumlu bir etkendir. Tabelalar kapsamına giren kutu harfler, bu anlamda yapılabilecek tercihler arasındadır. Kutu harflerin boyutunu istediğiniz gibi tercih edebilir ve renklendirebilirsiniz.

Konumlandırmasını da istediğiniz gibi yapabileceğiniz için farklı tasarımlar elde edebilir, böylece insanların ilgisini kolay bir şekilde çekebilirsiniz. Dilerseniz her bir kutuya farklı ışık vererek, daha canlı görüntüler elde edebilirsiniz.

Kutu Harflerin Avantajları Nelerdir?

Hem ışıksız hem de ışıklı kutu harf kişilere birçok avantaj sunar. Eğer firmanızın adını ve markanızı daha bir şekilde tanıtmak, ön planda olmasını sağlamak istiyorsanız kutu harfler size aradığınız imkanları sunar.

Sade şekilde tasarlanan bir tabela, doğru yerleştirildiğinde elegant yapısıyla insanların ilgisini kolayca çekebilir. Eğer cafe, restoran ya da eğlence mekanı gibi işletmelerinizi ön plana çıkarmak, insanların dikkatini toplamak istiyorsanız girişe koyacağınız kutu harfler oldukça yararlı olacaktır.

Harfler birinci sınıf malzemelerden yapıldığı için dış ortamda kullanıma da oldukça uygundur. Herhangi bir bozulma yaşanmadığı, ışıklandırmanın içeriden verilmesi nedeniyle büyük fırsatlar tanır.

Kutu Harflerde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Işıklı kutu harf almak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar da vardır. Böylece alacağınız sonuçlar daha iyi olur. Bunlar maddesel olarak, ana hatlarıyla aşağıda olduğu gibidir;

  1. Harfler sabit ya da hareketli tasarlanabilir. Dolayısıyla nasıl kullanılacaksa hem üretim hem de montaj buna uygun olmalıdır.
  2. Harflerin malzemesi kaliteli olmalıdır.
  3. Harflerin yerleştirildiği yer diğer insanlar tarafından fark edilebilir olmalıdır.
  4. Eğer ışık tesisatı bulunacaksa ışıklandırmanın kalitesi ve dizilimine de ayrı bir özen gösterilmelidir.
  5. Harflerin bir mesaj vermesi isteniyorsa tasarım da buna uygun olmalıdır.

Bunlara dikkat edildiği durumda kutu harflerden alınacak verimler de daha fazla olacaktır.

Kutu Harf Fiyatları Ne Kadar?

Kutu harf fiyatlarına etki eden birçok unsur vardır. Bu nedenle kesin fiyatlar bulunmaz. Zira ışıksız ve ışıklı kutu harf fiyatları birbirine göre farklılık gösterir. Bunun yanı sıra kaç harf kullanıldığı, her bir harfin boyutunun ne kadar olduğu da ücretin belirlenmesinde önemli bir detaydır.

Dolayısıyla net fiyatların alınabilmesi için irtibat kurulması şarttır. Kalite ve birinci sınıf malzemelerden ödün vermeden çalışan Universal Reklam, bu kapsamda kutu harflerden en iyi sonuçları almanızı sağlar.

Firmamıza ait ekipler iletişimle beraber istediklerinizi öğrenir. Ardından ilgili ortamda bir keşif yaparak harflerin hangi ortamda olmasının arzulandığını araştırılır. Tüm bilgiler alındıktan sonra ise üretim aşamasına geçilir.