Cephe Tabelaları

Cephe Tabelaları

Cephe tabelaları konusunda firmanızın kalitesini arttıracak bir reklam çeşididir. Binaların veya iş merkezlerin geniş yüzeyi boş ve cephelerine veya bir deyişle duvarlarına cephe tabelaları hazırlandığı gibi bina girişlerinin üzerlerine de dış cephe tabelası tasarlanabilir.  Ürettiğimiz cephe tabelaları ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Ölçüleri elbette ki sizlerin en ideal çözümlerine uygun şekilde projelendirilir. Buradaki amaç dikkati çekmek ve insanları yönlendirmektir. Açıkhava reklamcılığının öneli tabela çeşitlerinden biri olan cephe tabelaları gece ve gündüz hava koşullarına dayanıklılık sağlar, ilk gün ki gibi canlılığını korur.

Firmamız en kaliteli malzemeleri kullanarak senelerdir müşterilerine cephe tabela çözümlerini titizlikle yerine getirir. Reklam üstün tasarım gücü ile beraber kaliteli tabela kullanımı ile birlikte deneyimli uzman ekibi ile montaj edilir. Bu sebeple cephe tabelaları için sitemizi ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Cephe Tabelaları Hakkında

Cephe Tabelası Nedir?

Cephe tabelası nedir konusunda cephe tabelaları genellikle binaların üzerinde tercih edilen reklam seçenekleri arasındadır. Tüm tabela modellerinin tasarımı, üretim malzemesi ve kurulumunun iyi şekilde yapılması, uzun ömürlü olması ile birlikte tamamen kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu sebeple firmamızdan tercih edeceğiniz tüm cephe tabelalarını tercih edebilir ve gönül rahatlığıyla doğru firma seçimlerinden yararlanabilirsiniz.

Kullanılan birinci sınıf malzemeler sayesinde profesyonel çalışanlarımız, kurumsal altyapımız ve sunduğumuz teknolojik çözümlerle birlikte tüm müşterilere kaliteli, çevre dostu ürünleri uygun fiyatlarla sağlamaktayız. Bu sebeple tüm cephe tabelası modellerine göz atabilir ve rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Cephe Tabelası Çeşitleri

Cephe tabelaları farklı çeşitlerde üretilmektedir bu çeşitlerden bazıları ışıklı, kutu harf, pleksi harf veya neon form seçenekleri göz önüne alınarak şekillendirme yapılır. Bunların içerisinde bulunan kutu harf cephe reklam tabelaları daha sık şekilde kullanılmaktadır ve genel olarak dikkat çekici, uzaktan fark edilebilen çeşitler arasındadır. Bununla birlikte tüm ihtiyacınıza göre birçok farklı çeşitlerde cephe tabelaları bulunur. Cephe tabelası çeşitleri bakıldığı zaman,

  • Cephe ışık tabelaları, bina cephe veya duvarlarına farklı ışık sistemleri uygulayarak hazırlanmaktadır.
  • Alüminyum cephe tabela sistemleri, bina veya duvar yüzlerinde alüminyumdan yapılan uygulamalardır.
  • Işıklı cephe tabela, ön ve arka yüklerinde ışığı kolay şekilde geçirebilen materyallerden üretilir bu sebeple tabelalar uzaktan fark edilebilecek düzeye getirilmiş olur. Önemli bir özelliği ise ışığı zemine yansıtabilmesidir.
  • Led ışıklı pleksi cephe tabelası modelleri son senelerin popüler güçlü ışık sistemlerinden biridir.
  • Paslanmaz led ışıklı cephe tabelaları belirtilen özelliklerle aynı olup açık hava reklam tabelasında paslanmaz çelik materyaller de kullanılmaktadır.

Cephe Tabelası Nasıl Yapılır?

Cephe tabelası nasıl yapılır bakıldığı zaman firmanızın kalitesini arttırmak için tercih edebileceğiniz bu tabelalarla küçük, orta esnafın ve büyük holdinglerin tercih edeceği tabela olarak kaliteli malzemeden üretilir. Tabelalar firmanızın kalıcı ve ömürlü olduğunu gösterir. Her sektörün tercih edeceği cephe tabelaları ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Tabela reklamcılığı çeşitlerinde gece, gündüz ve bütün hava şartlarına elverişli olur ve ilk taktığınız gün gibi canlı durur. Bina cephe kaplama veya cephe giydirme tabelası olarak farklı şekillerde yapılabilmektedir.

Binaların yüzeyi tamamı ile kaplanabildiği gibi her tarafında da kaplama yapılabilmektedir. Binanın cephesi cam ise cam üzerine farklı uygulamalar yapılabilir. Binaların dış yüzeyi normal yüzey ise farklı şekilde bir uygulama yapılır.

En İyi Cephe Tabelası Modelleri

Cephe tabelası modelleri bakıldığı zaman günümüzde oldukça fazla rağbet gören reklam kategorileri arasında yer alır. İşletmelerin kalitelisini arttırarak kurumsallık kazanma açısından hemen hemen ilk sırada gelir. Aslında kısacası sizin için bir çeşit imzanızı ve kurumsallığınızı yansıtır. Sektörün öncü ve rekabetçi kuruluşlarından olan firmamızla beraber seneleri aşkın tecrübesi ile beraber doğru materyalleri işinin ehli ustalar ile harmanlayarak ince dokunuşlar ile size özgü tasarımlara hizmet atmaktadır. Bu sebeple en iyi cephe tabelası modelleri için sitemize göz atabilir ve en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Neden Cephe Tabelası?

Cephe reklam tabelası birçok firmanın tercih ettiği bir tabela çeşidi olmaktadır. Firmanın kendini tanıtması için öncelikle reklama ihtiyacı bulunur. Kurumsal kimlik kazanmak isteyen firmalar kaliteli bir görünüm kazanmak amacı ile kendilerini en uygun şekilde yansıtan tabelaya yönelmektedir. Cephe reklam tabelası birçok firmanın tercih ettiği reklam alanlarıdır ve tabela kurumun ne iş yaptığını açık şekilde gösterir.

Cepheler için reklam tabelaları sadece tasarımsal olarak değil kullanılan malzeme de son derece önemlidir. Bu malzemeler hava şartlarına dayanıklıdır ve aynı zamanda güneşten solmaması, yağmurdan etkilenmemesi gibi kullanımları ile avantaj sağlar. Cephe tabelası avantajları bakıldığı zaman,

  • Cephe tabelaları en önemli reklam araçlarından biridir ve günümüzde bir firmanın kendini ifade etmesi açısından önemlidir.
  • Mekân girişlerinde ve binaların herhangi bir yerine konumlanabilen cephe tabelaları firmaların kurumsallığını temsil eder ve sağlam, kaliteli yapıda bulunurlar.
  • Her mevsime uygun formlarda bulunan cephe tabelaları sektör fark etmeden üretilebilir ve dört mevsim boyunca kullanıma uygundur.
  • Tabelalar firmaların hedef kitlelerin dikkatini çekme ve bulundukları konumu bildirmek amacı ile kullanılır, marka ve logonun tanınırlığını güçlendirir.

Cephe Tabela Fiyatları

Cephe tabela fiyatları tamamen firmanızın yapısına göre değişebilmektedir. Bunun dışında kullanılacak malzeme, tabela büyüklüğü ve diğer durumlara göre değişen tabela fiyatları ortalama olarak 5 bin TL ila 50 bin TL aralığında değişmektedir. Firma olarak sizlere en iyi cephe tabela ve diğer tabela hizmetlerini sağlıyor ve logo, markalarınız ile istenilen nitelikte uygun ve kaliteli tabela imalatı yapıyoruz. İşletmelerinizin kalitesini arttırmak için kullanılan cephe tabelaları her büyüklükteki firmaların tercih ettiği tabela çeşitleridir. Bu sebeple kişiler tercih edebileceği tabelalarla birlikte en iyi şekilde reklam avantajlarından yararlanabilecekler.