Işıksız Kutu Harf

Işıksız Kutu Harf

Işıksız kutu harf bakıldığı zaman paslanmaz krom malzemeden elde edilen el işçiliğinin ön planda olduğu, uzun vadeli kullanım sağlanan kaliteli ve dayanıklı tabela çeşitleri arasındadır. Kutu harf tabelalar iki veya üç boyuttan oluşan ve farklı malzemelerden üretilen reklam çeşitleridir.

Günümüzde birçok şirket bu tarz tabelaları tercih eder ve bu tabelalar sayesinde farklı müşteri potansiyelleri oluşturabilir ve hedef kitlenizi geliştirebilirsiniz. Işıksız kutu harf tabela kullanımı olarak pratik olmasının yanı sıra hızlı ve kolay şekilde üretilebilir.

Hizmetlerimiz

Işıksız Kutu Harf Tabela Seçenekleri

Günlük yaşamın her alanında kullanılan bu tabelalar müşterilerin ilgisini çeker ve aynı zamanda hafızalarda yer alması adına ilginç tasarımlar oluşturabilmektedir. Birçok malzemeden üretilen kutu harf modelleri birçok çeşitte bulunur. İki ve üç boyutlu olmaları dışında ışıklı veya ışıksız ürünlerden oluşabilmektedir. Her ürünün farklı özellikleri bulunur ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan kutu harf tabelaları seçmeniz önerilir. Işıksız kutu harf tabela seçenekleri alüminyum kutu harf tabela, dekota harf tabela, pleski harf kutu tabela, fileli kutu harf tabela, gold krom kutu harf tabela, pirinç kutu harf tabela gibi seçenekleri bulunuyor.

Belirtilen kutu harf modelleri tabelaların birini veya birden fazla model tasarımını tercih edebilirsiniz. Her tabela modeli farklı üretim yollarından geçer. Paslanmaz kutu harf tabelaları ürün ömürlü olan tabelalardır. Paslanmaz özelliği sayesinde olumsuz hafa koşullarından etkilenmeden gönül rahatlığı ile uzun seneler kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin yapımında krom nikel veya alüminyum malzemeler kullanılır ve paslanmaz kutu harf tabelaların ışıklı seçenekleri de bulunur.

Işıksız Kutu Harf Hakkında

Işıksız Kutu Harf Tabela Özellikleri

Kutu harf tabelalar suya dayanıklı ve uzun ömürlü olan ürünlerdir, dış ve iç alanlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Paslanmaz kutu tabelalar, yağmur ve kar sularına, rüzgâra karşı oldukça dayanıklıdır ve alüminyum kutu harf tabelalar ise en sağlıklı tabela modelleri arasında yer alır. Tabelaların tamamı su geçirmez özelliğe sahiptir ve üstelik kutu tabela içerisinde bulunan aydınlatmaları istediğiniz renkte kullanabilirsiniz. Kurumun renklerini tabela aydınlatmasında tercih edebilirsiniz. Işıksız kutu harf tabela özellikleri,

  • Paslanmaz özellikte bulunan alüminyum kutu harf tabelalar yüksek oranda dayanıklılık sağlar.
  • Tabelalar tamamen kurumsal kimliğinizi gösterecek şekilde tasarlanır ve akılda kalıcı tabela modelleriyle potansiyel müşterilerinize hitap edebileceksiniz.
  • Konu tabela olunca paslanmaz kutu harf ile yapılan tabelalar en popüler seçenekler arasındadır. Bunun nedeni de malzemelerinden dolayı özelleştirmeleridir.
  • Uzun süre dayanıklı olan kutu harf tabelalar her proje için özel olarak hazırlanırlar, plastik veya metalden yapılmışlardır.
  • İşletme sahibinin zaman içerisinde tasarruf etmesini sağlayan etkili ve uzun vadeli yatırımlar arasındadır.

Işıksız Kutu Harf Tabela Kullanım Alanları

Işıksız kutu harf tabela kullanım alanları bakıldığı zaman her alanda istenilen biçim ve şekilde tasarlanarak kullanılabilir. İşletmelerinizin içeriği ve misyonuna göre özel tasarımlı ışıksız kutu harf tabelalar tercih edilebilir. Bununla birlikte işletmenize uygun olarak ışıklı veya ışıksız tabelaları seçebilirsiniz. Paslanmaz alüminyum, krom ve nikelden oluşan bu ürünler yağmur ve kar sularına dayanıklıdır. Üstelik rüzgâr ve fırtına gibi olumsuz hava koşullarına göre üretilebilir. Uzun seneler boyu gönül rahatlığı ile bu ürünü kullanabilirsiniz.

Işıksız Kutu Harf Yapımı Nasıl Olur?

Işıksız kutu harf yapımı nasıl olur için kutu harf, paslanmaz ürün olarak kesilir ve taban kısmına pleksi malzemeler yerleştirilir. Fileli kutu harf haline getirilir ve hazır hale gelen ışıksız kutu harfler kullanıma hazır hale getirilir. Paslanmaz ve krom malzemeden elde edilen el işçiliğinin ön planda olduğu uzun vadeli kullanım sağlanan kaliteli ve dayanıklı bir tabela şeklidir. Kutu harf çeşitleri paslanmaz malzemesinin lazerde kesilerek istenilen ebatta ve ölçüde kesilmesine ve el işçiliğine uygun şekilde yapımına getirilir.

Firmanızın logosunu, sloganını rahatlıkla Işıklı kutu harf haline getirebilir ve böylece daha iyi şekilde logo ön plana çıkartılır. Günümüzde en revaçta olan kutu harf modelleri uzun ömürlü ve şirketinizin karakterini yansıtan bir tabela olması için en uygun seçimler arasında bulunuyor.

Işıksız Kutu Harf Tabela Neden Tercih Ediliyor?

Tüm sektörde en popüler olan reklam modellerinden biri kutu harf tabelalardır. Binlerce seçenek ve renk çeşitliliği ile birlikte kutu harf tabelaları tamamen müşteri odaklı şekilde tasarlanarak hazırlanır. Türkiye’nin her yerine ve birçok sektöre hitap eden bu reklam çeşitleri oldukça dayanıklı seçimlerdir ve reklamcılık sektöründe paslanmaz olan bu kutu harfler oldukça büyük bir önem taşır. Işıksız kutu harf tabela neden tercih ediliyor bakıldığı zaman bir firmanın görünür olması açısından geniş bir yer kaplar bu sebeple bu zamana kadar binlerce firma kullanmıştır.

Işıksız Kutu Harf Tabela Fiyatları

Işıksız kutu harf tabela fiyatları ürünlerin malzemesine göre ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Örnek olarak paslanmaz alüminyum ışıksız kutu harf tabakası farklı şekilde fiyatlandırılırken diğer seçenekler daha farklı şekilde ücretlendirilir. Çeşit bakımından kutu harfler geniş bir yelpazeye sahiptir. 2D veya 3D olarak üretilerek reklamlarda veya tabelada yer alacak olan yazının kutu harf şekline dönüştürülmesi ile meydana gelir. Dikkat çekmesi içinde göze çarpması gereklidir. Son senelerde sık sık her sektörden işletme ve kuruluşlar ile tercih edilen ışıksız kutu harf tabelalar birçok firmaya avantaj sağlar.

Bilgi, birikim ile birlikte profesyonel bir işletme haline gelen firmamız büyük, küçük proje ayırt etmeden en üst kalitede en üst performans eşliğinde çalışmayı destekler. Uygun fiyatı kalite ile birleştiren ışıksız kutu harf tabelaları sizlerin bütçesine uygun ve en üst kalitede isteklerinizi gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple sitemizi kontrol ederek ışıksız kutu harf tabelalardan yararlanabilirsiniz.