Totem

Totem

Totem modelleri fark yaratan, dikkat çekici, kaliteli ve uygun maliyetli olan tabela hizmetlerinden yararlanmak için ulaşabilirsiniz. Totem tabela çeşitleri gösterişli ve büyük bir görünüme sahiptir. Dış mekanlarda şirketlerin kendilerini tanıtmak için etkili olan tabela çeşitlileri arasında yer almaktadır.

İnsanlarda merak uyandıran bu tabelalar genellikle şehirden uzaklarda yol kenarlarında konumlandırılır. Bunun dışında büyük şirketler için kendi arazi ve alanlarında da totem tabelalar yapılmaktadır. Yol tabelası olarak da adlandırılan totemler sıklıkla petrol istasyonlarında ve AVM’lerde kullanılmaktadır.

Hizmetlerimiz

Totem Hakkında

Totem Tabela Nedir?

Totem tabela nedir konusunda genellikle açık arazilerde geniş caddeler ve şehirlerarası yollarda kullanılan uzun boyutlu bir tabela çeşididir. Bir firmanın devlet kurumu veya binanın otel, alışveriş merkezlerinin ve benzeri ürün ve hizmetlerinin veya adres konumu yönlendirmesi için kullanılır.

Totem tabelalar gösterişli olan grafik reklamları, dikkat çekici yazılar ile beraber dizayn edilirken mesafeye göre farklı ebatlarda dış ortama dayanıklı bir şekilde üretilir. Totem tabela örnekleri ve modelleri birçok malzeme ve materyal birleşiminden oluşan totem tabelalar firmamız tarafından profesyonel şekilde projelendirerek üretilir. Totem tabelalar ile fark yaratabileceğiniz reklam alanıyla birlikte sektör ve firma ne olursa olsun destek sağlar.

Totem tabela Hizmeti Nasıl Verilir?

Totem tabela, gövde ve kaset bölümlerinden oluşur. Genellikle bir bütün olarak görünse de aslında birbirinden bağımsız parçalardan oluşur. Uzun ömürlü malzemelerden üretilen totem tabela montajının dikkatli yapılması büyük önem taşır. Sadece boru ve kaset bölümlerinde işlemler yapılmaktadır. Hava şartlarına karşı dayanıklı malzemeden üretilen totem tabelalar farklı tasarım seçenekleri ile müşterilerin dikkatini çeker.

Genellikle totem tabela nasıl yapılır bakıldığı zaman, yüksek çelik boruların üzerinde kutu kasetin oturtulması ile oluşur. Işıklı veya ışıksız kullanılabilen totem tabelalar farklı tasarım seçenekleri ile müşterilerin dikkatini çeker. Genellikle totem tabelalar yüksek kaliteli çelik boruların üstüne kuru kasetin oturtulması ile oluşur. Firmaların ve kurumsal binaların dikkat çekmesiyle fark edilebilmesi için kullanılır.

Montajın sağlıklı yapılabilmesi adına tabelanın konulacağı yerin belirlenmesi ile dikkatli şekilde ölçüler alınır. Her türlü hava koşulunda tabelaların sağlam kalabilmesi için yere beton dökülür ve bazen de sabit tutabilecek malzemelerle tabelalar desteklenir. Totem tabela ölçüleri ihtiyaca ve isteğe bağlı şekilde değişir.

Totem Tabela Fiyatları

İnsanların dikkatini çekmek amacı ile kullanıma sunulan totem tabelalar herkesin anlayabileceği ve idrak edeceği şekilde anlaşılır ve dikkat çekici olmalıdır. Bu tabelaların yapımı oldukça zordur ve uzmanlık gerektiren ürünlerdir. Totem tabela fiyatları ihtiyaç duyulan tabela özelliklerine bağlı olarak yükseklik, montaj yeri zorluğu ışıklı mı ışıksız mı gibi kriterlerin belirlenmesi gerekir. Fiyat vermek gerekirse ortalama olarak 4 bin TL ila 20 bin TL aralığında farklılık gösterir. Deneyimli kadromuz ve ekonomik fiyatlarımızla beraber sizlere en iyi şekilde totem tabela hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Neden Totem Tabela?

Birçok farklı yerde kullanım alanı olan totem tabela modelleri son senelerde küçük ve orta ölçekli olan işletmelerin en fazla tercih ettikleri reklam tabelaları arasında yer alır. Bölgenin en iyilerinden biri olarak öne çıkan tabelacılık ve reklam şirketlerinde her bütçeye uygun fiyatlarla birbirinden uygun totem tabela modelleri sunulmaktadır. Sizlerde işletmenizin kurumsal bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız ihtiyacınız olan totem tabela modellerini firmanızın geniş ürün yelpazesi içerisinde bütçe dostu fiyatlarla bulabileceksiniz.

Totem Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Sektörün önde gelen reklam firmalarından biri olarak şirketimizde müşteri memnuniyeti odaklı ve deneyimli çalışan personellerimiz totem tabela çeşitleri arasından tercih ettiklerinizi size sağlar. Kurumsal hizmet kalitesine önem veren bir firma olarak faaliyetlerine başladığı zamandan beri tüm müşterilerine aradıkları kaliteli hizmeti sunmaktadır ve sektörde de adından sık sık söz ettirmeye devam eder. Totem tabela çeşitleri,

  • Işıklı veya ışıksız totem tabela çeşitleri
  • Tek bacaklı veya çift bacaklı totem tabela çeşitleri
  • Kompozit
  • Çelik saç
  • Profil

Gibi çeşitleri bulunur. Şirketimiz geniş ürün yelpazesi içerisinde uygun fiyatlarla satışa sunulan reklam ve totem tabela çeşitleri ve modellerine uygun fiyatlarla yararlanabileceksiniz. Bütçenize uygun fiyatlarla totem tabela modellerine ve daha fazlasına sahip olmak için firmanızın hizmetlerinden yararlanabileceksiniz. Şirketimiz kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetine verdiği önemle sektörde adından sıklıkla söz ettirmeye devam etmektedir.

Totem Tabela Avantajları

Totem tabela avantajları bakıldığı zaman reklamları ve görselliği ön planda olan, aynı zamanda boyut olarak oldukça uzak mesafeden fark edilmektedir. Şirketlerin reklamlarını ve marka bilinirliği açık alanlarda etkili şekilde gerçekleşmesini sağlar. Totem tabela avantajları açısından bakıldığı zaman cadde kenarlarına veya şehir merkezlerinde görsel açıdan daha fazla dikkat çekmektedir. Maliyet açısından geri dönüşümlü olan reklam aracıdır ve daha birçok avantajlı ile birlikte totem tabelalar rahatlıkla her sektörde kullanıma uygun reklam araçlarıdır.

Uygun Fiyatlı Totem Tabela Modelleri

Birinci sınıf kaliteli materyallerden son teknoloji kesim makineleri kullanılarak imal edilen totem tabela modelleri arasından siz de işletmenize en fazla yakışan tasarımlara sahip modelleri tercih edebilecek ve küçük, orta ölçekli işletmelere aradıkları kaliteli hizmeti sağlayan firma, faaliyetlerine başladığı günden bu yana en fazla tercih edilen reklamcılık ve tabelacılık firmaları arasında yer almaktadır.

Her bütçeye uygun fiyat seçeneklerinden yararlanarak sizlerde işletmenizin çok daha kurumsal bir görünüme kavuşmasını sağlayabileceksiniz. Farklı bir yerde bulamayacağınız uygun fiyat avantajları ile totem tabela modellerinde geçerli olur. En fazla tercih edilen reklam tabelaları arasında bulunan totem tabela fiyatları konusunda geniş bir müşteri kitlesine hitap ettiği için son dönemde oldukça fazla popülerlik kazanmıştır. Sitemizi ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz ürün ve hizmetlere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.