Işıklı Kutu Harf

Işıklı Kutu Harf

Işıklı kutu harf modelleri paslanmaz ve krom malzemeden elde edilen, el işçiliğinin ön planda olduğu, uzun vadeli kullanım sağlayan kaliteli ve dayanıklı tabela modellerdir. Kutu harfler paslanmaz malzemesi firma logosu ve tabelasını hem ışıklı hem de ışıksız olarak ön plana çıkartmak için iyi bir yöntemdir. Günümüzde popüler olan bu modeller uzun ömürlü ve şirketinizin karakterini yansıtan bir tabela olması için en uygun seçimler arasındadır.

Işıklı kutu harfler günümüzün en görsel ve en modern ve aynı zamanda nezih tabela modelidir. Paslanmaz kutu harf modelleri uzun ömürlü kullanım için üretilmiştir ve kutu harf yapımında krom, alüminyum, pleksi ve gold kromdur. Üstelik fileli krom kutu harf modeli de bulunur ve paslanmaz olan krom malzemenin ince kesilerek alt tabakasında pleksi kutu harf malzeme yapılması ile üretilmektedir. İstenirse fileli olan kutu harfin iç kısmına led yerleştirilir ve ışıklı fileli kutu harfler yapılır.

Hizmetlerimiz

Işıklı Kutu Harf Nedir?

Işıklı kutu harf nedir bakıldığı zaman işletmelerin kendilerini daha görünür kılması ve marka bilinirliklerini arttırma amacı ile kullanmış oldukları bir çeşit tabela materyalidir. Özellikle mağazaların cephelerine monte edilir, güzel ve şık bir yapıya sahiptirler. Kısacası ışıklı kutu harf tabela olarak adlandırılan bu çalışma, paslanmaz krom, alüminyum, bakır gibi malzemeler plaka şeklindeyken lazer veya CNC kesim işlemi ile herhangi bir harf, şekil, logo ve benzeri kesildikten sonra yanak kısımlarına aynı malzemeden yapıştırılmasıdır.

Işıklı kutu harf tabela üretiminde ise bu çalışmanın içerisine tercih edilen renklerde led döşenir ve aydınlatılmasına denir. Bu çalışmaların içerisine led döşenme aşamasında birden fazla renk kullanılabilir ve içerisine lef konulmadan bitirilen çalışmalar ışıksız kutu harf olarak adlandırılır.

Işıklı Kutu Harf İşleri

Işıklı Kutu Harf Hakkında

Işıklı Kutu Harf İmalatı Nasıl Yapılır?

Firmamız güvencesi ile üretilen kutu harf modelleri için paslanmaz olan malzemeler kullanılır. Tüm bu malzemeler plaka şeklinde olur. Lazer veya CNC Router kesim makineleri ile harfi kestikten sonra yanak kısımları aynı malzemeden belli kalınlıkta şerit hazırlanır. İmalat süreci malzemenin yapısına göre farklılık gösterir. Işıklı kutu harfler hızlı yapıştırıcı veya kloroform ile harfin etrafına içten yapıştırılır. Silikon amaçlı kullanılması için kloroform ve pleksi tozunun karışımından elde edilen katı yapıştırıcı pleksi kutu fark etrafına içten enjektör yardımı ile tekrar geçirilir. Işık için led ışıklar kullanılır ve istenilen renkte hazırlanabilir.

Işıklı kutu harf imalatı tamamen müşterilerin isteklerine göre hazırlanır. Tüm tabela sistemlerinde olduğu gibi kutu harflerle de kullanılış olan ürün kalitesi hem harflerin hem de tabelanın kurumsal görünümü bakımından çok önemli bir yere sahiptir. Kutu harfler hem ışıklı hem de ışıksız olarak da üretilebilmektedir, eğer ışık tesisatı olacaksa ışıklandırmanın kalitesi ve dizilimine dikkat edilmelidir ve bunun dışında harflerde dikkat çekecek unsur tasarımdan geçer.

Işıklı Kutu Harf Nerede Kullanılır?

Işıklı kutu harf nerede kullanılır bakıldığı zaman genellikle tüm ortamlarda, iç mekân ve dışa mekanlarda kullanılabilir. Hiçbir kullanım engeli bulunmayan bu kutu harfler, işletme sahipleri tarafından tercih edilecektir. Işıklı kutu harfler estetik görünümlü bir yapıya sahiptir ve bu sayede müşterilerin, kullanıcıların gözlerine hitap ederek gözleri mest eder. Bu sebeple birçok sektör tarafından kullanılan ışıklı kutu harfler, oldukça etkili göz alıcı reklam araçlarıdır. Kafelerde, restoranlarda ve daha birçok alanda ışıklı kutu harf kullanıma uygundur.

Kutu şeklinde oluşturulmuş ışıklı harf çalışmasının içine, tercih edilebilen renklerde led döşenir ve aydınlatılmasına reklam alanında ışıklı kutu harf denir. Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemeler ile imal edilmiştir, şirketlerin adlarını ve kullandıkları logolarına özel şekilde imal edilen bu ışıklı kutu harfler ile birlikte birçok farklı alanda rahatlıkla kullanıma uygundur. Şık ve modern duruşu sayesinde özellikle kafe ve alışveriş merkezlerinde yoğun şekilde tercih görmektedir.

Işıklı Kutu Harf Avantajları

Işıklı kutu harf avantajları açısından bakıldığı zaman arızaları çok nadir bir durumdur. Bu sayede ışıklı kutu harfinizi uzun süre boyunca kullanabileceksiniz ve aynı zamanda ışıklı kutu harfler birden fazla görselleştirme seçeneği sağlar. Bu sayede yazı ve logonuzu rahatlıkla yaptırabilecek ve istediğiniz renklerde kullanabileceksiniz. Firmamız istediğiniz renkte kolayca kutu harf tasarımlarını sağlamaktadır. Bununla beraber ışıklı harfler konusunda tüm esneklikleri tanıyarak uzman kadromuz ve avantajlı fiyatları ile reklam farklını ortaya koymaktayız.

Kutu harf tabela modelleri her alanda istediğiniz biçim ve şekilde tasarlanarak kullanılabilir. İşletmenizin içeriği ve misyonunuza göre özel tasarımlı kutu harf tabelaları tercih edilebilmektedir. Bununla birlikte işletmelerinize uygun olarak ışıksız tabelalarda tercih edilebilir. Paslanmaz alüminyum, krom ve nikelden oluşan bu ürünler yağmur, kar gibi çeşitli malzemeden daha dayanıklıdır. Üstelik rüzgâr ve fırtına gibi olumsuz hava koşullarına göre üretilmektedir, uzun seneler boyu bu ürünler gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Işıklı Kutu Harf Fiyatı

Işıklı kutu harf fiyatı istenilen ürün türüne göre farklılık göstermektedir. Piyasadaki rakiplerinize nazaran sizlere en uygun maliyette en üst kalitede ürün ve en iyi tasarımı sunmanın haklı gururunu yaşıyor ve sizlere en iyi fiyat güvencesi ile hizmet sağlıyor. Kutu harf hizmetlerini neden tercih etmelisiniz bakıldığı zaman bilgi birikim ve işimizde sağladığımız avantajlar ile birlikte küçük büyük proje ayırt etmeksizin en üst kalitede performans eşliğinde çalışıyoruz.

Farklı kutu tabela çeşitleri ve sistemlerinde sektördeki başarılı çalışmaları ile size her zaman en üst seviyede hizmet vermeye devam edeceğiz. Tecrübeli bir firma olarak bilgi birikim ve deneyimlerini sizlerin hizmetine sağlıyoruz. En uygun fiyat garantisi ile birlikte ışıklı kutu harf fiyatlarından yararlanabilir ve en iyi ışıklı kutu harf ürünlerinden yararlanabilirsiniz.