Vinil Baskı (Branda)

Dış mekan makinalarında basılan branda baskısı olarak da bilinen vinil baskı, firmamızın özel ve gelişmiş makineleri ile basılmaktadır. Cephe giydirme brandalarda tercih edilen bu baskıyı en kaliteli malzemelerle yapıyoruz.

Vinil Baskı Dayanıklı Mı?

Hava şartları karşısında en dayanıklı ürünlerden olan vinil baskı ile her türlü boyut için istediğiniz baskıyı yapıyoruz. Bir çok farklı amaç için kullanılan brandaları yüksek çözünürlükte basan en son teknoloji ürün olan makinelerimiz ile ihtiyacınız olan tüm reklam panolarını en kısa sürede size ulaştırmak için çalışıyoruz. Bir firma için en önemli olan girişinde firmanın yerini belli eden sağlam bir tasarımın olmasıdır.

Kurumsal Firmaların Tercihi

Vinil baskı kurumsal firmaların genel merkezlerinde çok fazla tercih edilen bir dekorasyon stilidir. Siyasi partiler, büyük binalar ve totem baskılarda çok sık tercih edilmektedir.

Universal reklam teknolojik gelişmeler eşliğinde baskıladığı ürünleri istediğiniz alanlara uygulamanız için her türlü detayı da düşünerek hareket etmektedir. Fuar stantları için de uygulanabilen branda baskıların bir çok farklı kullanım alanları vardır. İstediğiniz boyutta ve istediğiniz yere uygulanabilen, dış etkenlere karşı son derece yüksek bir dayanıklılık gösteren bu brandalara siz de sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken uygulama yapılacak alan konusunda bizi bilgilendirmek ve yapılacak keşif sonucunda oluşturacağımız tasarımı onaylamak.

Sonraki süreçte size en hızlı şekilde teslim edeceğimiz brandanızı isterseniz en iyi şekilde monte edip, uygulayabiliriz.