Işıklı Pano Nedir?

Işıklı pano özellikle mağazalarda kullanılan ve duraklarda gördünüz reklam panolarıdır. Sürekli değiştirilebilir olması ve değişik boyutlarda kullanılabilmesi bir çok kişinin ışıklı pano tercih etmesine neden olmuştur.

Firmamızda ışıklı pano konusunda da başarılı uygulamalar yapılmıştır ve istediğiniz boyutta ışıklı panolarınızı en uygun fiyatlarla yapmaktayız.

Işıklı Pano Nerede Kullanılır?

Işıklı panoların kullanım alanları çoktur. Mağazalarda, AVM’lerde, duraklarda, herhangi bir yol kenarında kısacası her yerde kullanılmaları mümkündür. Işıklı panolar Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmekte olup, firmamızın kalite belgeleri ile uyumlu bir şekilde üretilmektedir.

Diğer firmalardan farkımız kalitemiz ve şıklığımız olduğu gibi 27 yıllık deneyimimiz de başarımızın en önemli sırrıdır.

Işıklı Pano kullanışlı Mı?

Işıklı pano fiyatları konusunda bir çok farklı seçenekler bulunur. Değişik ebatlarda üretilebilen ışıklı panolar, fiyatlandırma aşamasında hangi boyutlarda tercihe edildiyse, ona göre belirlenen fiyatlarla kullanılır.

Işıklı panolar reklamınızın 24 saat boyunca dikkat çekici olmasını sağlar. Işıklar led ışıklar olduğu için oldukça kalitelidir. Hava şartlarından etkilenmeyecek sağlamlıkta yapılan ışıklı panolar, genelde iç mekanlarda kullanılır. İç mekanlar için daha farklı ışıklandırmaların yer aldığı ışıklı panoların en modern tasarımlarını firmamızda bulabilirsiniz.

Yılların deneyimi ve kalitesi ile hizmet veren Universal reklam, oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Yurt içi ve yurt dışında bir çok müşterisine hizmet vermiş olan firmamızın mutlu müşterileri arasında yer almak isterseniz, bizimle çalışabilirsiniz.