Işıklı Tabela

Reklam tabelaları arasında en işlevsel tabelalardan olan ışıklı tabela, içinde ışık kaynağı bulunan her türlü tabela çeşidini kapsar.

Her an dikkat çekici olması gereken ve karanlıkta belirgin olması önemli olan markalar, ışıklı tabelaları tercih etmektedir. Reklam ve kurumsal imaj için önemli olan tabelalar, kurumun kimliğini en iyi şekilde yansıtmalıdır.

Tabelalar Neye Göre Değişir?

Bir market ve bir reklam ajansının tabelası aynı olamaz. Bu yüzden tabela yapmak, bu ayrımın farkında olan ve kurumsal kimliğin uygunluğunu analiz edebilen deneyimli ekipler tarafından yapılmalıdır.

Universal reklam olarak, seri üretim tabela değil, kurumun yapısına uygun olan ve marka değerini düşürmeyen çalışmalar yapıyoruz.

Tabela Seçiminde Markanın Önemi

Tabela seçiminde markanın önemi, kurumsal imajın müşteriler karşısında en iyi şekilde yansıması için ilk dikkat edilecek hususlar arasındadır.

Universal reklam olarak uzun yıllardır sektörde açık hava reklamcılık konusundaki başarımızı devam ettirirken, kurumsallığın bilincinde olan bir ekiple çalışmakta olmanın güvenini yaşıyoruz. Her açıdan başarılı bir sonuç almak için kaliteli tasarımları buluşturduğumuz markanız için iç mekan ya da dış mekan tabela tasarımları ile sektördeki görünürlüğünüzü arttırıyoruz. Yıllardır sektörde yaptığımız bir çok başarılı çalışma hakkında bilgi alabilirsiniz ve detaylı çalışmalarımızı sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Işıklı tabela ya da dış ve iç mekan tabela seçimleriniz için tercih edeceğiniz profesyonel ekibimiz, bir çok çalışmanızda size hizmet verecektir.