Kutu Harf Tabela Nedir?

Kutu harf tabela, bir çok farklı malzemeden yapılan, üç boyutlu ya da iki boyutlu olabilen tabela çeşitlerindendir.

Bu tabelalar son yıllarda çok sık tercih edilmektedir. Firmamızda da özel üretim olarak yaptırabileceğiniz kutu harf tabelalar bir çok kişi için ideal bir tabela şeklidir. Aynı zamanda çok hoş bir görünüme sahip olan bu tasarımlar, ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilebilir.

Kutu Harf Tabela Nerelerde Kullanılır?

Kutu harf tabelalar her yerde kullanılır. Bu nedenle kullanımları için belirli bir sabitlik söz konusu değildir. Işıklı kutu harf tabela bir çok işletmede tercih edilmese de, kullanım alanları yine de fazladır.

1989 yılından beri sektöre girdiğimiz ilk andan beri kendimizi geliştirerek reklam faaliyetleri konusunda sektörde lider bir konuma geldik. Bu nedenle istediğiniz tasarımda kutu harf tabelalar yapılabilmektedir.

En çok tercih edilen marka tabelaları konusunda da başarılı çalışmaları olan ekibimiz, pano üzerine kutu harf tabela da uygulamaktadır.

Kutu Harf Tabela Fiyatları

Üretici konumunda olduğumuz için kutu harf tabela fiyatları konusunda da oldukça başarılı bir sisteme sahibiz.

Her beğeniye uygun bir tabela tasarımı olan ekibimizde yılların deneyimini yansıttığımız profesyonel uygulamalarımızla istediğiniz boyutta tabelayı tasarlayarak montajını da gerçekleştiriyoruz.

Universal reklam olarak başarılı bir ekip ve çağdaş bakış açısı ile hareket eden ekibimiz, her türlü reklam ihtiyacınız için iç ve dış mekan tabela çalışmalarınız için güvenle başvuracağınız bir reklam firmasıdır.