Pleksi Tabela Nedir?

Tabela sektöründe dayanıklılık açısından çok fazla tercih edilen  pleksi tabela akrilik malzemelerden yapılan ve dış hava şartlarına karşı oldukça dayanıklı bir malzeme olmasından dolayı tercih edilir.

Pleksi Tabela Nerede Kullanılır?

Pleksi tabelaları her yerde görebilirsiniz. Bu tabelalar görünüm açısından da oldukça şıktır. Firmamızda da çok fazla talep gören tabela çeşitlerinden olan pleksiler, fiyat açısından da uygun olması nedeniyle tercih edilmektedir. Her mekan için özel olarak tasarlanan bu ürünler, döküm levhalardan yapılmaktadır. Pleksi tabelalar her sektörde kullanılabilir olmaları nedeniyle popüler ürünler arasındadır.

Kutu harf tabelalar da pleksi tabelalarda çok fazla tercih edilir ve ikisi bir arada da kullanılabilir. Bu nedenle seçiminiz dayanıklı bir tabeladan yana olacaksa, pleksileri tercih etmeniz uygun olacaktır.

Pleksi Tabela Fiyatları

Firmamız üretici olduğu için pleksi tabela konusunda da oldukça başarılı işler çıkartmaktadır. Universal Reklam Türkiye ve dünyada geniş bir hizmet vermektedir.

Mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi almak istiyorsanız profesyonel ekibimizin başarılı çalışmaları sizin şirketiniz için de uygulansın ve siz de en iyi şekilde yararlanabileceğiniz tabelaların gücünden yararlanma imkanına kavuşun. Reklam konusunda ilk ayak olan reklam tabelaları firmanızın bulunurluğunu arttırırken, kurumsal kimliğinin şık bir şekilde yansımasına da imkan tanımaktadır.

Markanıza, logonuzun içindeki renk tonlarına en uygun tasarımları çıkaran ekibimiz, bir çok yenilikçi teknolojiden faydalanarak özel tasarımlar yaratmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.